Hangzhou Sailray Imp & Exp Co.Ltd
دربارهی ما
تماس با ما

Hangzhou Sailray Imp & Exp Co.Ltd

اضافه کردن: اتاق 1717، ساختمان 4، مرکز آیپن تایمز، No.80 Pingshui غرب خیابان، Sandun شهر، Xihu منطقه، Hangzhou

تلفن: + 86-571-82270535
فکس: + 86-571-82270535
پست الکترونیکی: lilywu@sail-ray.comدربارهی ما
صفحه اصلی > دربارهی ما

تاریخ ما

Hangzhou Sailray Imp & Exp Co.Ltd تولید کننده حرفه ای و تامین کننده محصولات اشعه ایکس در چین است. ما در اشعه ایکس تخصص بیش از 10 سال داریم Hangzhou Dongzi Imp & Exp نام شرکت پیشین ما است، با توجه به استراتژی شرکت، ما نام خود را به Hangzhou Sailray در سال 2016 تغییر دادیم. از زمان توسعه، Sailray تبدیل به تولید کننده مشهور و تامین کننده محصولات اشعه ایکس در چین شده است.

در همین حال، ما توزیع کننده مجاز قاب عکس "LEGGYHORSE" است که برچسب زندگی مدرن، خلاق و با کیفیت بالا است.

کارخانه ما

Sailray در شهر مشهور توریستی Hangzhou قرار دارد که نزدیک به شانگهای است. با پشت زمینه فن آوری قدرتمند، ما یک تیم پر انرژی داریم که توسط مهندسان و تکنسین های با تجربه در حوزه اشعه ایکس طراحی شده، توسعه و تولید محصولات. با یک تیم دقیق که کنترل کیفیت را برای اطمینان از کیفیت بالا خطوط تولید ما، محصولات ما گواهینامه SFDA، ایزو و تایید CE، ROHS و غیره.

محصول ما

محصولات Sailray عبارتند از:

1، لوله اشعه ایکس

2، را فشار دهید را فشار دهید رادیویی اشعه ایکس

3، کولیماتور اشعه ایکس ...

4، شیشه شیشه ای اشعه ایکس

5، ولتاژ بالا کابل کشی

6، قاب عکس

ما محصولات اشعه ایکس ما را در سراسر جهان به طیف گسترده ای از شرکت های در سراسر جهان عرضه می کنیم، از تولید کننده بزرگ دستگاه اشعه ایکس به شرکت های کوچک فردی.

کاربرد محصول

محصولات ما به طور گسترده ای در تجهیزات عکاسی اشعه ایکس، دستگاه عکاسی پزشکی تشخیصی اشعه ایکس، دستگاه اشعه ایکس دندان پزشکی، اتاق CT، ژنراتور ولتاژ بالا، روشنایی سیگنال الکتریکی، سیستم DR، سیستم CR، اشعه ایکس همراه دستگاه و سایر سیستم های اشعه ایکس.

گواهی ما

محصولات ما دارای گواهینامه SFDA، ISO و تایید CE، ROHS و غیره

تجهیزات تولید

1. ما از تجهیزات حرفه ای برای تولید لوله اشعه ایکس مختلف استفاده می کنیم

تجهیزات پمپاژ، تجهیزات آب بندی، تجهیزات ادویه و ژنراتور ولتاژ بالا برای آزمایش.
بازار تولید

ما مشتریان را از سراسر بازار جهانی داریم. لوله اشعه ایکس ما برای بیش از 4000 پیکس در سال به آمریکای جنوبی فروخته شد. سوئیچ دستی اشعه ایکس ما کره، ایالات متحده آمریکا، ژاپن، اروپا با شهرت بسیار خوبی صادر شده است.

...

خدمات ما

ما می توانیم توصیه های حرفه ای از این محصولات را به مشتریان خود ارائه دهیم و برخی از خدمات سفارشی را به مشتریان خود ارائه دهیم. گارانتی محصولات اشعه ایکس به ترتیب از 1 سال به 2 سال می باشد.